"Ой у вишневому саду" під звук фортепіано від Navka та ексклюзивний показ кліпу: як пройшла презентація проєкту "Україна в піснях"

29 вересня в одному зі столичних ресторанів відбулася презентація проєкту "Україна в піснях" співачки Navka - Марини Тимофійчук. За останній місяць в Youtube кліпи проєкту переглянули понад 630 тис. разів.

На вході до ресторану перевіряють температуру. Учасники заходу - партнери, представники різних брендів, журналісти, блогери, актори - займають місця за відповідним столиком. Перед початком - фотографуються, вітають співачку з презентацією та пригощаються ласощами. Приємну атмосферу створює діджей Mordax Bastards (Олег Старіченко).

Коментарів немає