У Вінниці затвердили Стратегію розвитку туризму до 2030 року, що має перетворити місто на берегах Південного Бугу на центр відпочинкового та ділового туризму.
Як передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради, відповідне рішення ухвалили депутати на сесії міськради.
Коментарів немає