У реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» провели загальний ветеринарний огляд тварин, двом клишоногим полікували зуби та провели вакцинацію.
Як передає Укрінформ, про це повідомляють на сторінці НПП "Синевир" у Фейсбуці.
Коментарів немає