На МКС виникла низка серйозних поломок

На МКС виникла низка серйозних поломок

Призначена для отримання кисню система Електрон зламалася в російському сегменті Міжнародної космічної станції. Про це заявили члени екіпажу в переговорах з центром управління польотом, повідомило інформагентство Інтерфакс.

"Електрон знову відмовив", - сказав космонавт Анатолій Іванишин фахівцеві центру управління польотами. Пізніше екіпаж доповів про дим, що йде з пилососа, і несправність туалету в модулі Зірка.

Коментарів немає