У Кам’янці-Подільському до Дня туризму відкрили для відвідувачів Гончарську вежу, яка кілька років поспіль перебувала на реставрації.
Як передає Укрінформ, про це сайту «Є» розповів директор Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» Василь Фенцур.
Коментарів немає