Окупанти здійснили провокаційний обстріл біля Новогригорівки

Окупанти здійснили провокаційний обстріл біля Новогригорівки

Російські окупаційні війська протягом дня один раз порушили режим припинення вогню, відкривши вогонь поблизу Новогригорівки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Коментарів немає