Японське агентство аерокосмічних досліджень має намір до 2035 року побудувати на Місяці завод, який буде займатися виробництвом водневого палива. Про це в понеділок, 28 вересня, повідомило агентство Kyodo.
Повідомляється, що підприємство буде розташовуватися в районі Південного полюса супутника Землі. Там можуть бути поклади льоду, з якого будуть отримувати питну воду, кисень і водень. Останній, вважають вчені, можна застосовувати як паливо для переміщень як Місяцем, так і для польотів між ним і навколомісячною космічною станцією.
Коментарів немає