Японія побудує завод на Місяці до 2035 року

Японія побудує завод на Місяці до 2035 року

Японське агентство аерокосмічних досліджень має намір до 2035 року побудувати на Місяці завод, який буде займатися виробництвом водневого палива. Про це в понеділок, 28 вересня, повідомило агентство Kyodo.

Повідомляється, що підприємство буде розташовуватися в районі Південного полюса супутника Землі. Там можуть бути поклади льоду, з якого будуть отримувати питну воду, кисень і водень. Останній, вважають вчені, можна застосовувати як паливо для переміщень як Місяцем, так і для польотів між ним і навколомісячною космічною станцією.

Коментарів немає