Зеленський вдруге за пів року відвідує Волинь

Зеленський вдруге за пів року відвідує Волинь

Минулого разу пресслужба Зеленського назвала Волинську область Луцькою

Президент Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Волинської області, під час якої зустрінеться з представниками об’єднаних територіальних громад і перегляне стан будівництва інфраструктурних проектів. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Коментарів немає