— Жодного підтвердження, що між Україною та Росією йде війна, поки що я не бачу, — говорить перший заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі із врегулювання на Донбасі 87-річний Вітольд Фокін 29 вересня. Наступного дня президент Володимир Зеленський вивів його з Мінських переговорів.
Фокін працював у ТКГ із 18 серпня. Щоб припинити війну, потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще — всього Донбасу, казав. Був прем'єр-міністром України в 1990–1992 роках. Призначити його переговорником голові Офіса президента Андрію Єрмаку порадила подруга, співачка Марія Фокіна. Про це розповіла в програмі "Світське життя".
Рішення щодо нового заступника ухвалюватиме глава делегації Леонід Кравчук, каже Єрмак.
Коментарів немає