На Донбасі доба минула без порушень "тиші"

На Донбасі доба минула без порушень

Минулої доби, 12 вересня, на всіх ділянках відповідальності Об'єднаних сил обстрілів з боку противника зафіксовано не було, по всій лінії фронту спостерігалася тиша.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на зведення пресцентру штабу ООС.

Коментарів немає