Окупанти за добу шість разів порушили «тишу» на Донбасі, втрат немає

Окупанти за добу шість разів порушили «тишу» на Донбасі, втрат немає

Упродовж минулої доби,13 жовтня, на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано шість порушень домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у ранковому зведенні штабу сил ООН.

Коментарів немає