Угорщина дозволила іноземцям в’їзд з діловою метою

Угорщина дозволила іноземцям в’їзд з діловою метою

Уряд Угорщини вирішив звільнити іноземців, які прибувають у ділові відрядження, та деякі інші категорії подорожніх від нещодавно запроваджених обмежень на в'їзд до країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Hungary Today.

Коментарів немає