Уряд Угорщини вирішив звільнити іноземців, які прибувають у ділові відрядження, та деякі інші категорії подорожніх від нещодавно запроваджених обмежень на в'їзд до країни.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Hungary Today.
Уряд Угорщини вирішив звільнити іноземців, які прибувають у ділові відрядження, та деякі інші категорії подорожніх від нещодавно запроваджених обмежень на в'їзд до країни.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Hungary Today.
Коментарів немає