Влада Єгипту з 1 вересня дозволила відкриття для туристів культурних пам'яток та музеїв.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сairoscene. Це означає, що єгиптяни та іноземці зможуть подорожувати між провінціями та містами. З початком осені туристичні об'єкти зможуть працювати з максимальним завантаженням 50%. Кількість осіб в одній екскурсійній групі може сягати до 25 туристів у музеях і не більш ніж 15 у пірамідах. Також обов’язковим буде температурний скринінг відвідувачів і персоналу та носіння захисних масок. Читайте також: Єгипет вимагатиме обов’язковий ПЛР-тест в усіх туристівКрім того, місцева влада оголосила про зниження до 31 жовтня вартості квитків на відвідування об'єктів Верхнього Єгипту на 50%. Як повідомляв Укрінформ, влада Єгипту вимагатиме негативні результати ПЛР-тесту на коронавірус (COVID-19) в усіх мандрівників, починаючи з 1 вересня. Сам тест має бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до в’їзду. За даними місцевого міністерства туризму, з початку пом’якшення карантину 1 липня туристичні зони Шарм-ель-Шейха й Хургади вже відвідали понад 100 тисяч туристів, серед яких й українці.
Коментарів немає