На Чернігівщині жінка під час сварки вбила, а потім забетонувала свого чоловіка

На Чернігівщині жінка під час сварки вбила, а потім забетонувала свого чоловіка

Жінка стверджувала, що чоловік просто втік з дому

Співробітники Сновського відділення поліції та Управління карного розшуку Нацполіції в Чернігівській області викрили жінку, яка, вбивши свого чоловіка з обрізу мисливської рушниці, намагалася переконати поліцію, що він зник безвісти.

Коментарів немає