Окупанти за добу чотири рази зривали «тишу» на Донбасі

Окупанти за добу чотири рази зривали «тишу» на Донбасі

Минулої доби, 4 жовтня, збройні формування Російської Федерації чотири рази порушували режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає Укрінформ.

Коментарів немає