Народна депутатка, фракція партії "Слуга народу" Ірина Верещук вважає, що у зв’язку із загостренням ситуації на Донбасі має бути терміново скликане засідання Ради національної безпеки і оборони.
Про це Верещук заявила в ефірі програми "Свобода слова на ICTV", повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає