Витік повітря у відсіку російського модуля "Зірка" на Міжнародній космічній станції шукатимуть за допомогою конфеті, повідомляє РІА Новости в п'ятницю, 2 жовтня.
У відсіку розмістять дві відеокамери, одна з них стежитиме за тим, як швидко падає тиск, а інша - спостерігатиме за переміщенням індикаторів, які, на думку фахівців, вкажуть, де знаходиться витік повітря. В якості індикаторів космонавти нарізали тонкі смужки з паперу та пластику, частину з них буде розвішано зі шматочками піни по відсіку, решта - буде вільно літати по ньому.
Коментарів немає