ОБСЄ зафіксувала 3 порушення тиші на Донбасі

ОБСЄ зафіксувала 3 порушення тиші на Донбасі

СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 3 порушення режиму припинення вогню в Донецькій області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 251/2020, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 21 жовтня 2020 року.

Коментарів немає