Окупанти відкрили провокативний вогонь біля Катеринівки, втрат немає

Окупанти відкрили провокативний вогонь біля Катеринівки, втрат немає

Російські окупаційні війська від початку доби 16 вересня відкрили неприцільний вогонь поблизу Катеринівки. Втрат серед українських військових немає.

Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Михайло Шаравара.

Коментарів немає