Перемир'я закінчилось. Зеленського загнали у пастку

Перемир'я закінчилось. Зеленського загнали у пастку

Існує лише один метод припинити обстріли...

Свідомо чи ні, але Зеленського заманили у пастку, точніше, він сам зробив перемир'я своїм головним «здобутком», почав вихвалятися тим, що насправді від нього не залежить.

Коментарів немає