Окупанти минулої доби два рази зривали "тишу" на Донбасі

Окупанти минулої доби два рази зривали

Минулої доби, 13 вересня, два порушення режиму припинення вогню зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на зведення пресцентру штабу ООС.

Коментарів немає