Пропонуємо послухати уривок із подорожнього щоденника «Боже[Я]вільна» Юлії Гудошник.
Навіщо ми подорожуємо? Хто ставив собі це питання, знає відповідь. Через чужу культуру ти пізнаєш свою культуру, тобто себе. Часом ми роками живемо по накатаній, не усвідомлюючи очевидні речі, які насправді заважають нам жити. Як приклад, всім відомо, що українці найчастіше бачать ложку дьогтю, ніж бочку меду. А можна навпаки?, — запитала себе Юлія Гудошник і вирушила у мандри.
Коментарів немає