Новоспечений володар тимчасового титулу чемпіона WBC Олександр Повєткін прокоментував завоювання пояса. Росіянин розповів, як проходив бій, а також зазначив, що не проти виступити в реванші.
"Я радий, що у мене вийшло. Спочатку застоювався, трохи не виходило, а потім все нормально пішло. В принципі, пропустив кілька ударів, але був спроможний продовжувати бій, нормально почував себе.
Коментарів немає