Окупанти порушили "тишу" біля Мар’їнки

Окупанти порушили

Станом на 17.30 2 вересня російські окупаційні війська один раз порушили режим припинення вогню поблизу Мар’їнки, застосувавши підствольний гранатомет.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба штабу ООС.

Коментарів немає