Станом на 17.30 2 вересня російські окупаційні війська один раз порушили режим припинення вогню поблизу Мар’їнки, застосувавши підствольний гранатомет.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба штабу ООС.
Станом на 17.30 2 вересня російські окупаційні війська один раз порушили режим припинення вогню поблизу Мар’їнки, застосувавши підствольний гранатомет.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба штабу ООС.
Коментарів немає