Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився емоціями від матчу проти Німеччини в Ліги націй, в якому його команда програла з рахунком 1:2.
"Я залишився задоволений самовіддачею, планом на гру. Хлопці намагалися виконати установки, терпіли. Було дуже важко. Німеччина - команда, добре контролює м'яч, з швидкими і сильними футболістами. Треба було боротися, працювати, підбирати і грати в футбол. Дещо виходило добре, дещо - ні.
Коментарів немає