У Вінниці через зростання захворюваності на коронавірус святкування Дня міста перенесли.
Про це у п’ятницю на онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, передає Укрінформ.
У Вінниці через зростання захворюваності на коронавірус святкування Дня міста перенесли.
Про це у п’ятницю на онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, передає Укрінформ.
Коментарів немає