Легендарний боксер Леннокс Льюїс висловив своє непорозуміння в діях Василя Ломаченка під час бою з Теофімо Лопесом. Льюїс не розуміє, чому українець так багато раундів віддав супернику і почав діяти, коли вже було пізно.
"Лопес побив Ломаченка переконливо. Після трьох раундів ти вже знаєш, хто твій суперник. Не зрозумів, чому Лома віддав більшу частину поєдинку, перед тим як завестися. Тоді вже було занадто пізно. Вітаю нового царя гори", - написав Леннокс Льюїс на своїй сторінці в Twitter.
Коментарів немає