Підземелля львівської Ратуші на один вечір відкриють для відвідувачів

Підземелля львівської Ратуші на один вечір відкриють для відвідувачів

У Львові у вівторок, 13 жовтня, для всіх охочих на один вечір стане доступним оновлене приміщення Музею міста, розташоване у підземеллі Ратуші.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Коментарів немає