На космічній станції МКС сталася розгерметизація

На космічній станції МКС сталася розгерметизація

Прилади на російському сегменті Міжнародної космічної станції МКС зафіксували витік повітря. Про це в четвер, 20 серпня, повідомило інформагентство ТАСС з посиланням на джерело.

"На МКС виявлено мікроутечку атмосфери станції. Ведуться роботи з її локалізації. Фахівці планують послідовно перекривати модулі станції, щоб визначити, де саме падає тиск", - сказав співрозмовник агентства.

Коментарів немає