Російсько-окупаційні війська один раз за день порушили «тишу» на Донбасі

Російсько-окупаційні війська один раз за день порушили «тишу» на Донбасі

З початку доби російсько-окупаційні війська один раз порушили режим тиші.

Про це в Фейсбук повідомляє пресцентр штабу Операції об'єднаних сил.

Коментарів немає