З початку доби російсько-окупаційні війська один раз порушили режим тиші.
Про це в Фейсбук повідомляє пресцентр штабу Операції об'єднаних сил.
З початку доби російсько-окупаційні війська один раз порушили режим тиші.
Про це в Фейсбук повідомляє пресцентр штабу Операції об'єднаних сил.
Коментарів немає