Зірка серіалу зізнається, що сумував за зйомками у кіно
7 вересня о 18:00 відбудеться прем'єра третього сезону 40-серійного детективного серіалу "Виходьте без дзвінка", знятого на замовлення телеканалу "Україна" кінокомпанією "Три-Я-Да Продакшн". У прем'єрних серіях з'явиться новий персонаж – молодий правоохоронець Тарас, роль якого виконав актор Ігор Пазич.
Коментарів немає