Перу пустила до Мачу-Пікчу єдиного туриста після 7-місячного очікування

Перу пустила до Мачу-Пікчу єдиного туриста після 7-місячного очікування

Влада Перу відкрила знамениті руїни інкського високогірного міста Мачу-Пікчу для єдиного японського туриста, який був змушений чекати на це майже 7 місяців через коронавірусні обмеження.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Коментарів немає