Окупанти тричі порушили «тишу» на Донбасі, втрат немає — штаб ООС

Окупанти тричі порушили «тишу» на Донбасі, втрат немає — штаб ООС

На Донбасі від початку доби зафіксовано три порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил у Фейсбук.

Коментарів немає