Платні камери у СІЗО «заробили» перший мільйон гривень - Малюська

Платні камери у СІЗО «заробили» перший мільйон гривень - Малюська

За користування платною послугою з надання поліпшених побутових умов у слідчих ізоляторах станом на 5 жовтня сплачено 1 мільйон гривень.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуку повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Коментарів немає