За користування платною послугою з надання поліпшених побутових умов у слідчих ізоляторах станом на 5 жовтня сплачено 1 мільйон гривень.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуку повідомив міністр юстиції Денис Малюська.
За користування платною послугою з надання поліпшених побутових умов у слідчих ізоляторах станом на 5 жовтня сплачено 1 мільйон гривень.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуку повідомив міністр юстиції Денис Малюська.
Коментарів немає