Від початку доби на Донбасі - "тиша"

Від початку доби на Донбасі -

Російські окупаційні війська від початку доби 31 серпня не відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил.

Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.

Коментарів немає