Давид Арахамія (Фото: Скріншот відео Україна 24 / YouTube)
Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що для політсили буде більш вигідно програти на місцевих виборах цього року, щоб виборці потім не звинувачували «слуг» у «поганих містах та дорогах».
Про це він заявив у інтерв'ю в програмі Хард з Влащенко на Україна 24.
Коментарів немає