За два місяці окупанти 130 разів порушили перемир’я – Україна в ОБСЄ

За два місяці окупанти 130 разів порушили перемир’я – Україна в ОБСЄ

З початку дії оновленого перемир’я окупанти на Донбасі здійснили 130 порушень «тиші», 21 раз використовували заборонені безпілотники та у 20 випадках здійснювали інженерне зміцнення позицій.

Про це поінформував Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає