Упродовж липня-серпня в Україні побували близько 200 тисяч іноземних туристів. Однак після закриття кордонів у межах карантинних заходів потік мандрівників зменшився приблизно учетверо.
Такі дані навела голова Держагентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів під час зустрічі з представниками турбізнесу Одеси, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає