За два літні місяці Україну відвідали близько 200 тисяч туристів-іноземців – Держтуризм

За два літні місяці Україну відвідали близько 200 тисяч туристів-іноземців – Держтуризм

Упродовж липня-серпня в Україні побували близько 200 тисяч іноземних туристів. Однак після закриття кордонів у межах карантинних заходів потік мандрівників зменшився приблизно учетверо.

Такі дані навела голова Держагентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів під час зустрічі з представниками турбізнесу Одеси, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає