На кухні з Монатіком і NK. Як пройшов п’ятий випуск МастерШеф-10 і хто покинув проект

У суботу, 3 жовтня, на телеканалі СТБ пройшов п’ятий випуск 10 сезону популярного кулінарного шоу МастерШеф.

Перший конкурс почався з відбору капітанів. Найсміливішими в цьому конкурсі виявилися дівчата - Мірра Борисова, Ірина Маленко та Ірина Раковчен змагалися в капітанстві з одним-єдиним чоловіком - Дмитром Балітою.

Однак на цей раз капітани не могли набирати учасників у свої команди. За правилами конкурсу, учасники самі повинні були обрати своїх капітанів. За тридцять хвилин без підказок капітанам потрібно було приготувати особливу страву - власну інтерпретацію сучасної української кухні. Пробували і оцінювали страви інші учасники: вони обирали того капітана, чия страва була приготовлена краще за інші.

Коментарів немає