Окупанти за добу шість разів зривали «тишу» на Донбасі

Окупанти за добу шість разів зривали «тишу» на Донбасі

Упродовж минулої доби, 15 жовтня, на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано шість порушень з боку збройних формувань Російської Федерації.

Про це повідомляє пресцентр ООС у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Коментарів немає