Бойовики стріляли по позиціях Збройних сил із гранатомета
У середу, 30 вересня, бойовики вкотре порушили режим тиші на Донбасі. Цього разу унаслідок обстрілу з підствольного гранатомета біля Зайцевого Донецької області дістав осколкове український військовослужбовець.
Коментарів немає