Донецький "Шахтар" і англійський "Манчестер Сіті" вперше за чотири роки не зустрінуться між собою на груповому етапі Ліги чемпіонів. Справа в тому, що обидві команди потрапили до другого кошика жеребкування, тому зможуть перетнутися як мінімум в 1/8 фіналу. Англійський гранд не зміг обійти цей момент стороною і звернувся до "гірників" в Twitter.
У відповідь "Шахтар" написав: "Побачимося в раунді плей-оф", а "Сіті" підтвердив домовленість мемом з хлопцем, який віддає честь.
Коментарів немає