Астрономи, які спостерігали за газовою кулею, зловили місячну фотобомбу під час їхньої зйомки 16 жовтня. В цей період часу супутник Землі як раз проходив між Обсерваторією сонячної динаміки NASA і Сонцем, повідомляє DailyMail.
Транзит тривав близько 50 хвилин, і коли він був на піку, Місяць закрив 44 відсотки вогненної поверхні.
Коментарів немає