SpaceX запустила 60 супутників Starlink

SpaceX запустила 60 супутників Starlink

Американська компанія Ілона Маска SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 із 12-ю партією супутників Starlink. Про це в четвер, 3 вересня, прес-служба компанії повідомила у Twitter.

Запуск Falcon 9 зі 60 супутниками був здійснений у штаті Флорида з космодрому на мисі Канаверал о 8:46 за часом східного узбережжя США (15:46 за Києвом - ред.).

Коментарів немає