Окупанти порушили "тишу" біля Авдіївки, доба минула без втрат

Окупанти порушили

Протягом минулої доби, 4 вересня, збройні формування Російської Федерації один раз порушили режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресцентр штабу ООС.

Коментарів немає