Протягом минулої доби, 4 вересня, збройні формування Російської Федерації один раз порушили режиму припинення вогню на Донбасі.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресцентр штабу ООС.
Протягом минулої доби, 4 вересня, збройні формування Російської Федерації один раз порушили режиму припинення вогню на Донбасі.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресцентр штабу ООС.
Коментарів немає