У селі Бабче Богородчанського району на Івано-Франківщині 15-річний Микола вбив свого 72-річного діда та порізав 69-річну бабу. До літньої кухні родичів із молотком і ножем увірвався близько третьої ранку 1 вересня. Про скоєне написав у своєму телеграм-каналі, а за годину — викликав поліцію.
"Почав із баби з дідом, ще — сім", — підписав фото підліток. Заявив, що йому було сумно жити. Вирішив убити сім'ю заради інтересу. Наступними начебто мали бути його батьки, брат і сестра, інші баба й дід по батьковій лінії. Потім збирався повіситися.
Коментарів немає