"Чумацький шлях" до інтернету

Є таке старе прислів’я: "Людина думає про небо тоді, коли спокійно крокує гарною дорогою". В буквальному сенсі це означає, що якщо дорога не завдає проблем з пересуванням, то можна спостерігати за небом. Так було колись, в часи, коли країни світу не мали повітряного сполучення та не потребували освоєння космосу для розвитку власних технологій, розвитку інфраструктури, тощо.

Сьогодні протиставлення "двох стихій", як на мене, дещо недолуге. І, відверто кажучи, мене дуже засмучує, коли "обивателі" нервово реагують на факти типу того, що "Космічна програма України" розвивається повільно і що нашій державі необхідно активніше "заглядати в небо". Люди чомусь зі злістю починають говорити, мовляв: "Та йдіть ви геть зі своїм космосом! Тут доріг немає в регіонах! Газифікації немає! Річки міліють!" – чи щось подібне.

Коментарів немає