Настав той час, заради якого нам завжди радили стежити за здоров’ям
Здавалося б, «правильне харчування» — це таке кліше, змагатися з яким можуть тільки «зона комфорту», «позитивне мислення» і «здоровий спосіб життя». Але я пропоную поглянути на це інакше. Настав час, коли кожен з нас пожинає плоди того, наскільки дбайливо ставився до свого організму. У період пандемії все залежить від наших внутрішніх ресурсів — це той самий момент, заради якого нам завжди твердили: стежте за своїм здоров’ям. І тому мені здається дуже важливим саме сьогодні обговорити тему харчування.
Правильне харчування — це не привілей заможних. Мені часто пишуть коментатори в соцмережах, що дозволити собі здорову їжу можуть тільки певні верстви населення — ні. Правильне харчування — це насамперед спосіб життя. Це повна зміна звичних стереотипів і культури того, що, коли і в якій кількості ми споживаємо. Мені є з чим порівнювати.
Коментарів немає