Ізраїль вводить повний карантин через пандемію Covid-19

Ізраїль вводить повний карантин через пандемію Covid-19

Жорсткий «локдаун» вводиться для боротьби з другою хвилею коронавірусу

В Ізраїлі з 25 вересня вводиться повний карантин на два тижні. Про це заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, передає Deutsche Welle.

Коментарів немає