У Київській області на самоізоляції вже понад 200 шкільних класів

У Київській області на самоізоляції вже понад 200 шкільних класів

На самоізоляції знаходяться понад 14 тисячі учнів

В Київській області на самоізоляції знаходяться 218 окремих класів через виявлення підтверджених випадків Covid-19. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає пресслужба КОДА.

Коментарів немає