На самоізоляції знаходяться понад 14 тисячі учнів
В Київській області на самоізоляції знаходяться 218 окремих класів через виявлення підтверджених випадків Covid-19. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає пресслужба КОДА.
Коментарів немає